Is schermtijd een strijd bij jou thuis? Ben je benieuwd hoe andere ouders hiermee omgaan? Zou je hierover ervaringen willen uitwisselen? Meld je dan aan voor het gratis Appvoeding café van Cultura!
Wanneer: Maandag 29 maart
Hoe laat: Van 20-20.45u
Wie: Iedereen die in werk of privé te maken heeft met kinderen van 0 t/m 6 jaar.
Waar: Online via Zoom
Kosten: Gratis
Aanmelden: ivlaanderen@cultura-ede.nl. Je krijgt na aanmelding de link een dag van tevoren toegestuurd.
Jonge kinderen weten de weg in de ‘digitale wereld’ razendsnel te vinden. Ze swipen op de tablet of smartphone zo naar hun favoriete filmpje of app. Kinderen beleven hier veel plezier aan en voor ouders geeft het af en toe een momentje voor jezelf. Maar dreumesen, peuters en kleuters zijn nog te klein om er wijs mee om te gaan en begeleiding van ouders en verzorgers is nodig.
Wist je dat door het samen kijken van een filmpje of samen spelen van een online spelletje een kind er ook echt iets van opsteekt? En dat de afwisseling met andere activiteiten, zoals buitenspelen, belangrijk is? In het mediagebruik van het kind ligt meer dan wat je als ouder misschien op het eerste oog ziet. Het is onderdeel van de opvoeding. Door samen van media te genieten kunnen kinderen volop de kansen van media benutten en blijven de risico’s beperkt. Het thema van de Media Ukkie Dagen 2021 is daarom: Ik zie, ik zie wat jij niet ziet.
Cultura Ede organiseert op maandag 29 maart van 20-20.45u een online Appvoeding café waarin je met mede-opvoeders en een Mediacoach in gesprek kunt gaan over Media-Opvoeding.