Rooster Open Lesweek

Proef van jouw favoriete cursus!

Ben je benieuwd naar een, of meerdere cursussen? En wil je eerst proeven of het iets voor je is? Loop dan binnen tijdens de open lesweek! Zie hieronder het rooster, aanmelden is niet nodig. Tot gauw! 

Tekenen en schilderen

Maandag 19 september

9.30 tot 12.00 uur | Tekenen en schilderen, gevorderd | Kees Oosting | 1.17 (links)

9.30 tot 12.00 uur | Modeltekenen en schilderen van dieren, volwassenen | Juliette Calis | 1.17 (rechts)

13.30 tot 16.00 uur | Tekenen en schilderen beginners | Kees Oosting | 1.17 (links)

15.00 tot 16.30 uur | Mixed media tekenles | Jelko Arts | 1.15

16.30 tot 18.00 uur | Mixed media tekenles | Jelko Arts | 1.15

19.30 tot 22.00 uur | Aquarelleren en schilderen vervolg | Wim Gergoor | 1.17 (rechts)

19.30 tot 22.00 uur | Tekenen en schilderen, beginners | Kees Oosting


Dinsdag 20 september

9.30 tot 12.00 uur | Ontwerpen en illustreren | Juliette Calis | 1.17 (rechts)

19.30 tot 22.00 uur | Tekenen en schilderen ateliergroep | Wim Schreuder | 1.17 (links)

19.30 tot 22.00 uur | Tekenen en schilderen | Juliette Calis | 1.17 (rechts)


Woensdag 21 september

14.45 tot 16.00 uur | Modeltekenen naar dieren | Juliette Calis | 1.17 (rechts)

19.30 tot 22.00 uur | Tekenen en schilderen, gevorderd | Kees Oosting | 1.17 (links)


Donderdag 22 september

9.30 tot 12.00 uur | Schilderen en tekenen basis | Juliette Calis | 1.17 (rechts)

13.30 tot 16.00 uur | Tekenen en schilderen vervolg | Wim Gregoor | 1.17 (rechts)

19.30 tot 22.00 uur | Ateliergroep | Kees Oosting | 1.17 (links)

19.30 tot 22.00 uur | Portret en modeltekenen | Juliette Calis | 1.17 (rechts)


Vrijdag 23 september

9.30 tot 12.00 uur | Tekenen en schilderen, basis en vervolg | Wim Gregoor | 1.17 (rechts)

13.30 tot 16.00 uur | Tekenen en schilderen, basis en vervolg | Wim Gregoor | 1.17 (rechts)


Beeldende vorming

Maandag 19 september

10.00 tot 12.30 uur | Beeldhouwen | Theo Fokke | 2.25 (rechts)

13.30 tot 16.00 uur | Beeldhouwen | Theo Fokke | 2.25 (rechts)

Dinsdag 20 september

19.30 tot 22.00 uur | Beeldhouwen | Theo Fokke | 2.25 (rechts)

19.00 tot 21.30 uur | Korte naai- en modecursus | Winja Stappers

Woensdag 21 september

16.00 tot 17.30 uur | Kinderkunstclub 7-12 jaar | Juliette Calis | 1.17 (rechts)

19.30 – 21.30 uur Basiscursus fotografie | Arjan van Bruggen

Donderdag 22 september

13.30 tot 15.00 uur | Kunstgeschiedenis voor gevorderden | Kees Oosting | 1.15

15.30 tot 17.00 uur | Kunstgeschiedenis voor beginners | Kees Oosting | 1.15

19.30 tot 22.00 uur | Beeldhouwen | Theo Fokke | 2.25

19.30 tot 21.30 uur | Modeatelier jongeren en volwassenen | Winja Stappers | Makerspace

Vrijdag 23 september

10.00 tot 12.30 uur | Beeldhouwen | Theo Fokke | 2.25 (rechts)

Dansen

Dinsdag 20 september

19.00 tot 20.00 uur | Salsa beginners 1 | SMSENZO | 1.09

20.00 tot 21.00 uur | Salsa beginners 3 | SMSENZO | 1.09

Woensdag 21 september

13.45 tot 14.30 uur | Peuter- en kleuterballet 3-5 jaar | Femke Aaldering | 0.24

14.30 tot 15.15 uur | Kleuterballet 5-6 jaar | Femke Aaldering | 0.24

15.15 tot 16.15 uur | Kinderballet 7-9 jaar | Femke Aaldering | 0.24

16.15 tot 17.15 uur | Ballet 9-13 jaar | Femke Aaldering | 0.24

Theater & Musical

Maandag 19 september

15.00 tot 16.00 uur | Musical lesgroep 6+ | Tine Soontiëns | 0.24

16.00 tot 18.00 uur | Musical productie 9-12 jaar | Tine, Tanja | 0.24

18.30 tot 20.30 uur | Musical productie 12-18 jaar | Tine, Tanja | 0.24

19.00 tot 20.30 uur | Theater volwassenenlesgroep 16-25 jaar | Hans Hollander | 2.25 (links)


Dinsdag 20 september

16.30 tot 18.30 uur | Musical productie 9-12 jaar | Tine, Jacqueline | 0.24

19.00 tot 21.00 uur | Musical 18+ | Tine Jacqueline | 0.24


Woensdag 21 september

18.30 tot 20.00 uur | Theater volwassenen productie 20+ | Hans Hollander | 0.24

20.15 tot 21.45 uur | Theater volwassenen lesgroep 25+ | Hans Hollander | 0.24


Donderdag 22 september

15.45 tot 17.15 uur | Theater kinderen lesgroep 9-12 jaar | Renske Puimers | 2.25 (links)

17.45 tot 19.15 uur | Theater kinderen productie 9-12 jaar | Renske Puimers | 2.25 (links)

19.30 tot 21.00 uur | Theater jongerenproductie 14-18 jaar | Renske Puimers | 2.25 (links)

Talen

Maandag 19 september 

20.15 tot 21.45 uur | Italiaans gevorderd | Ronald Valk | 2.24 

Woensdag 21 september 

20.15 tot 21.45 uur | Italiaans basis | Ronald Valk | 2.24

Donderdag 22 september 

10.30 tot 12.00 uur | Spaans voor beginners A1 | Angela Salcedo | 1.15 

20.15 tot 21.45 uur | Spaans voor beginners A1 | Angela Salcado | 1.15